Wyszukiwarka (868 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki dla dzieci

Kategorię tą poświęciliśmy kartkom dla dzieci, które adresować można do najmłodszych lub ich rodziców w związku z ważnymi wydarzeniami w życiu ich pociechy. W naszym katalogu znajdziecie Państwo kartki na urodziny dziecka, na roczek, z okazji narodzin dziecka, z okazji chrztu oraz kartki uniwersalne, które można wręczać najmłodszym w związku z ważnymi osiągnięciami w szkole lub sukcesem sportowym. Naszym zamiarem jest wypełnienie całego katalogu wydarzeń związanych z życiem dziecka.


Oferujemy następujące podkategorie produktów:

·         Kartki na urodziny dziecka. Życzenia urodzinowe dla dziecka nie są łatwe do napisania. Stylistyka powinna być odpowiednia do wieku adresata, posługiwać się powinniśmy słownictwem i symboliką dostosowaną do jego etapu rozwoju. Nasze kartki na urodziny dziecka posiadają już wydrukowane odpowiednie teksty, więc uwolnią Was od tego problemu.

·         Kartki z okazji narodzin dziecka zawierają gratulacje dla rodziców, które podkreślają znaczenie, jakie ma dla wszystkich pojawienie się nowego członka rodziny. Kartki te często posiadają elementy graficzne nawiązujące do płci noworodka np. w postaci zabawek adresowanych do chłopca lub dziewczynki. Najważniejsza jest jednak treść życzeń, a w nich wizja przyszłych sukcesów i dokonań potomka.

·         Kartki z okazji chrztu, które znajdują się w katalogu naszego sklepu, to bardzo liczna i urozmaicona grupa produktów. Zawierają zwykle elementy kojarzące się z pierwszym w życiu człowieka sakramentem. Znajdziemy na nich między innymi kwiaty lub gołąbki symbolizujące Ducha Świętego. Kartki z okazji chrztu są wysmakowane i dobrze dostosowane do wagi uroczystości, gdyż ten dzień wpływa na późniejsze życie dziecka.

·         Kartki na Roczek są ważne, gdyż ich treść jubilat pozna za kilka lat, a może nawet dopiero w życiu dorosłym. Wtedy dowie się jakie treści zawierają, czego mu winszowaliście i w jakiej formie te życzenia zostały przekazane. W naszym sklepie posiadamy kartki na Roczek z gotowymi, wydrukowanymi odpowiednią czcionką tekstami odpowiednimi do wagi tego wydarzenia.

·         Kartki dla dzieci uniwersalne. Tak jak łatwo jest znaleźć kartkę z życzeniami na urodziny, imieniny czy chrzciny, tak na próżno szukać np. karnetu zawierającego gratulacje z okazji pomyślnego zakończenia roku szkolnego, wygrania konkursu, czy osiągnięcia przez dziecko sukcesu sportowego. Kartki dla dzieci uniwersalne znajdziecie w naszym katalogu. Służyć mogą uświetnianiu takich właśnie wydarzeń.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie