Wyszukiwarka (48 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki z brokatem

Kartki świąteczne z brokatem zachwycają skrzącymi kolorowymi iskierkami wkomponowanymi w obraz umieszczony na karnecie. Brokat doskonale współgra z grafiką, wzbogaca ją o wrażenie radosnego nastroju świąt Bożego Narodzenia. Kartki świąteczne z brokatem doskonale wpisują się w obraz cudownego wydarzenia w stajence pod Betlejem. Mają jeszcze jedną zaletę - przewidzieliśmy w nich miejsce do własnoręcznego napisania życzeń. Dzięki temu nasz przekaz nie jest sztywny i bezosobowy, można umieścić w nim pierwiastki osobiste wynikające z bliskich stosunków z adresatem.


Kartki świąteczne z brokatem i osobistym przekazem

Nasze kartki świąteczne z brokatem wydrukowane zostały na białym ozdobnym papierze. Posiadają formę składanych karnetów, które ozdobiono grafiką nawiązującą do atmosfery nadchodzących świąt. Stonowany design wzmocniliśmy brokatem, który podkreśla radosny charakter tych ostatnich dni roku, w których dzielimy się z innymi radością z narodzin Jezusa. Kartki świąteczne z brokatem nie posiadają nadruku w postaci gotowych życzeń. Pozostawiliśmy to miejsce puste dla osób, które chciałyby umieścić w karnecie indywidualny, odręcznie pisany tekst przeznaczony dla konkretnego odbiorcy życzeń. Dzięki temu nasze kartki nabierają osobistego charakteru, dają możliwość wspólnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia i dzielenia się swoimi uczuciami. Odpowiadać będą każdemu adresatowi - członkowi rodziny, znajomemu, pracownikowi, klientowi firmy i partnerowi biznesowemu.

Kartki świąteczne z brokatem - fajerwerki na papierze

Brokat przypomina fajerwerki i sztuczne ognie towarzyszące obchodom uroczystych dni, podkreślają radość i ciepło kojarzące się z Bożym Narodzeniem. Sprawia, że kartki świąteczne z brokatem pulsują bogactwem barw i pozytywnych doznań. Oddają w pełni nastrój, jaki towarzyszy nam w tych niezwykłych dniach. Kartki świąteczne z brokatem doskonale nadają się do obdarowania nimi dzieci i najbliższych. Brokat uatrakcyjnia kojarzącą się nam ze świętami zimową scenkę z choinką lub saniami. Sprawia też, że wizerunek kochanego przez najmłodszych Mikołaja staje się żywszy i bardziej atrakcyjny.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie