Wyszukiwarka (31 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki z napisami w kilku językach

Kartki świąteczne z napisami w kilku językach pozwalają podzielić się radością z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia z osobami, które nie znają naszego ojczystego języka. Na pewno kilka słów umieszczonych na pierwszej stronie karnetu będzie miłym ukłonem w kierunku cudzoziemców będących adresatami naszej kartki. Wewnątrz pozostawiliśmy wolne miejsce, w które wpisać można odręcznie tekst np. w języku odbiorcy naszych życzeń. Kartki świąteczne z napisami w kilku językach umożliwiają świętowanie Bożego Narodzenia ponad narodowymi granicami.


Wielojęzyczne kartki świąteczne ułatwiają komunikację

Wielojęzyczne kartki świąteczne mają formę karnetów ozdobionych znanymi na całym świecie motywami, wśród których prym wiedzie wizerunek pięknie udekorowanej choinki lub scenka z Dzieciątkiem w żłóbku betlejemskiej stajenki. Grafika wykonana jest różnymi technikami, w niektórych wzorach wzbogacona została brokatem lub złoceniami. Staraliśmy się, żeby prezentowały odpowiedni poziom artystyczny oraz wysoką jakość wykonania. Na pierwszej stronie karnetu umieściliśmy napisy, które zrozumie większość odbiorców z różnych miejsc na kuli ziemskiej. Mamy nadzieję, że nasze wielojęzyczne kartki świąteczne wzbudzą pozytywne uczucia u osób nimi obdarowanych i sprawią przyjemność z powodu otrzymanych życzeń.

Kartki świąteczne z napisami w kilku językach prywatne i służbowe

Kartki świąteczne z napisami w kilku językach niewątpliwie ułatwią komunikację z przyjaciółmi mieszkającymi w innych krajach. Umieszczone na nich symbole w postaci choinek z gwiazdami, Mikołajów z prezentami, pięknie malowanych bombek i zimowych pejzaży z saniami w połączeniu z napisami w obcych językach pozwolą wspólnie przeżywać radość z narodzin Jezusa w betlejemskiej stajence. Kartki świąteczne z napisami w kilku językach zbliżą nas z osobami mieszkającymi nawet bardzo daleko od nas, a w przypadku kontaktów służbowych wprowadzą w nie ciepło i serdeczność w duchu Bożego Narodzenia.

 

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie