Wyszukiwarka (48 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Odejście na emeryturę

Kartki na emeryturę wręczać możemy zarówno osobom z kręgu rodziny, jak i bliższym oraz dalszym znajomym. To miły gest, który podtrzyma na duchu osoby zastanawiające się jak zmiana statusu wpłynie na ich dalsze życie. Niektórzy mają wątpliwości, czy zakończenie kariery na tym etapie to na pewno dobra decyzja.  Kartki na emeryturę zawierające życzliwą dedykacją na pewno pomogą im pewniej spojrzeć w przyszłość, rozwiać obawy i dostrzec zalety nowej sytuacji. 


Kartki z okazji przejścia na emeryturę

Kartki z okazji przejścia na emeryturę są doskonałym sposobem, aby w odpowiedni sposób podziękować za długoletnią pracę. Pamiątka taka wręczana w kręgu współpracowników i kierownictwa firmy to również okazanie szacunku, na który świeżo upieczony emeryt z pewnością zasługuje. Kartki z okazji przejścia na emeryturę można też wysłać pocztą w sytuacji, gdy osoba zainteresowana nie może stawić się na firmowej imprezie. Nadawcą kartki może być pracodawca lub zespół pracowników, którzy przez długi czas korzystali z wiedzy i doświadczenia kończącego karierę zawodową starszego kolegi. Kartka to również pewnego rodzaju gwarancja, że osoba przechodząca na emeryturę zapamięta na długo cały zespół i swoich najbliższych kolegów.

Kartki dla emeryta o różnym zabarwieniu

W katalogu naszego sklepu posiadamy kartki dla emeryta poważne i bardzo oficjalne, ale również zabawne i pełne humoru. W pierwszym wypadku stanowią podziękowanie za wieloletnią współpracę i wkład w życie firmy, w drugim zawierać mogą mniej lub bardziej żartobliwe opisy perspektyw, jakie roztaczają się przed adresatem. Pamiętajmy jednak, by uwzględniać w nich tylko pozytywne aspekty życia na emeryturze, a przed wysłaniem lub wręczeniem zastanowić się, czy osobę obdarowaną na pewno cechuje poczucie humoru. Należy brać pod uwagę to, że kartki dla emeryta  z nietrafioną dedykacją moga zamiast uśmiechu wywołać zupełnie odwrotną reakcję.

W naszym katalogu znajdziecie szeroki wybór kartek dla koleżanki lub kolegi odchodzących na emeryturę. Mamy nadzieje, że staną się one ważną pamiątkę towarzyszącą im przez dalszą część życia.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie