Wyszukiwarka (17 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Wyrazy współczucia

Kartki kondolencyjne to zwyczaj dopiero od niedana praktykowany w Polsce. Na pewno znajduje on zastosowanie w sytuacjach, gdy z powodu np. pobytu za granicą lub nawału pilnych zajęć nie możemy zjawić się na pogrzebie członka naszej rodziny lub przyjaciela. Wysłanie takiej kartki umożliwia udzielenie wsparcia i podzielenie się bólem z osobą, która przeżywa ciężkie chwile po stracie bliskiego. Kartki kondolencyjne są więc nie tylko wyrazem naszej pamięci po zmarłym, ale też o członkach jego rodziny.


Wysyłamy kartki kondolencyjne

Śmierć kogoś bliskiego to zawsze bolesny moment w życiu rodziny. Nasze kartki kondolencyjne powstały po to, aby móc udzielić psychicznej pomocy osobom pogrążonym w bólu i złączyć się z nimi w ich smutku. Wpisanie kilku słów pociechy lub krótkiego wspomnienia po zmarłym wystarczą, aby bliscy wiedzieli, że wspieramy ich całym sercem w tym niezmiernie trudnym okresie. Kartki kondolencyjne wysyłamy w sytuacjach, gdy znajdujemy się tak daleko od miejsca, w którym odbywają się uroczystości pogrzebowe, że nasze osobiste stawiennictwo w określonym czasie byłoby niemożliwe.

Wręczamy kartki z wyrazami współczucia

Kartki z wyrazami współczucia wręczane podczas uroczystości pogrzebowej ratują nas w sytuacji, gdy brakuje słów w obliczu nieszczęścia naszych przyjaciół, a zwyczajowe wyrazy współczucia nie chcą przejść przez gardło, gdyż wydają się nam banalne i oklepane. Właściwie sformułowane, przygotowane wcześniej na piśmie kondolencje, odpowiednia do okoliczności stonowana i refleksyjna oprawa kartki z wyrazami współczucia doskonale odda nasze uczucia: smutek, współczucie i gotowość do wsparcia osób dotkniętych nieszczęściem.

Kartki kondolencyjne w naszym sklepie

Kartki kondolencyjne to rozpowszechniony zwyczaj w USA i Europie Zachodniej. U nas pojawił się niedawno, ale coraz więcej osób przekonuje się do składania kondolencji na piśmie. W sklepie posiadamy kartki kondolencyjne o odpowiedniej grafice, z gotowymi tekstami lub miejscem pozostawionym na własnoręczne wyrażenie swoich uczuć.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie