Wyszukiwarka (31 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki biznesowe

W okresie poprzedzającym Wielkanoc składamy życzenia bliskim nam osobom chcąc podzielić się radością z odradzającego się życia. W przypadku, gdy jesteście Państwo właścicielami firmy powinniście spojrzeć na ten obyczaj znacznie szerzej. Kartki wielkanocne biznesowe mogą bowiem stać się doskonałym narzędziem marketingowym wpływającym na wizerunek przedsiębiorstwa. Kartki wielkanocne biznesowe z własnoręcznie napisanymi życzeniami, wysłane do kontrahentów, pracowników i ważniejszych klientów na pewno zrobią na nich pozytywne wrażenie czując się odpowiednio docenieni.


Kartki wielkanocne biznesowe jako narzędzie marketingu

W okresie Świat Wielkiej Nocy cieszmy się wiosennym odradzaniem się życia nie tylko z najbliższą rodziną przy świątecznym stole, ale także z tymi, z którymi stykamy się w pracy na co dzień. Kartki wielkanocne biznesowe, które zostaną rozesłane w ramach akcji społeczno-marketingowej sprzyjać będą podtrzymaniu więzi z pracownikami i partnerami biznesowymi. Organizując wysyłanie życzeń okażecie, że nawet w gorączkowym okresie przygotowań do świąt pamiętacie o innych i chcecie wspólnie cieszyć się cudem Zmartwychwstania. Kartki wielkanocne biznesowe świadczą o kulturze firmy, przekazują adresatowi wiadomość, że jest dla niej osobą ważną i kierownictwu zależy na dobrych relacjach. Przesyłanie życzeń wywoła pozytywny odbiór oraz stworzy efekt zobowiązania do wzajemności, który zaprocentować może w czasie podejmowania przez partnerów decyzji biznesowych.

Kartki wielkanocne biznesowe z miejscem na życzenia

Wydawnictwo Czachorowski od wielu lat specjalizuje się w projektowaniu i drukowaniu kartek na święta. Robimy wszystko, by każda z nich była piękna i ujmowała swoim wyglądem. Dużo uwagi poświęcamy kartkom przeznaczonym dla firm, ponieważ naszą ambicją jest pokazanie, że kartki wielkanocne biznesowe mogą odznaczać się wysokimi walorami estetycznym. Dlatego do wykonania wszystkich wzorów wykorzystujemy wysokiej klasy papier oraz różnorodne techniki drukarskie, które gwarantują precyzję i świetny wygląd kartek. Nasze kartki wielkanocne biznesowe posiadają jeszcze jedną zaletę - wewnątrz karnetów znajduje się miejsce na własnoręczne wpisanie życzeń. Wartość takiej przesyłki jest dla odbiorcy ogromna, otrzymuje bowiem prezent niesztampowy, niezwykle osobisty i przeznaczony jedynie do niego.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie