Wyszukiwarka (94 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki religijne

Kartki świąteczne religijne związane są z podstawą wiary chrześcijańskiej - narodzinami Jezusa Chrystusa, który przysłany został przez Ojca w celu odkupienia grzechów wszystkich ludzi. Zawierają klasyczną, realistyczną grafikę przedstawiającą sceny po narodzinach Dzieciątka - odwiedziny pasterzy i mędrców ze Wschodu. Część z nich stanowi reprodukcje istniejących religijnych dzieł malarskich. Niektóre kartki świąteczne religijne w celu uatrakcyjnienia ich wzornictwa ozdobiliśmy brokatem, ewentualnie folią w kolorze srebrnym lub złotym.


Kartki świąteczne religijne - przekazanie radości z Narodzin

Boże Narodzenie jest pamiątką po przyjściu na świat Chrystusa. W noc wigilijną, w skromnej stajence narodził się Ten, który jako dorosły odkupił na Krzyżu grzechy tego świata. Przyjście na świat zwiastowała gwiazda betlejemska. Dzięki jej światłu zgromadzili się wokół Dzieciątka okoliczni pasterze, a niedługo później przybyli Trzej Królowe ze swoimi darami. Nasze kartki świąteczne religijne zawierają dobrej jakości, realistyczne reprodukcje, które przedstawiają te sceny. Kartki inspirują nas przypominając o znaczeniu święta Bożego Narodzenia. Wręczenie świątecznych życzeń za pomocą jednej z naszych kartek jest równoznaczne z przekazaniem bliskim radosnej wiadomości o ważnym dla nas wszystkich wydarzeniu.

Kartki świąteczne religijne również w biznesie

Wysyłając nasze kartki świąteczne religijne przekazujemy naszą radość z narodzin Jezusa i dzielimy się uczuciami, które budzą w nas Święta Bożego Narodzenia. W ten sposób symbolicznie, nawet na dużą odległość, mamy okazję wspólnie przeżywać te najbardziej nastrojowe dni w roku, a także przesłać w związku z nimi serdeczne życzenia. Kartki świąteczne religijne to sposób na okazanie innym ludziom, jak są dla nas ważni. Przekłada się to również na sferę zawodową. Można potraktować je jako kartki firmowe, które otrzymają pracownicy, klienci i partnerzy. Dzięki nim zorientują się, że przykładamy do kontaktów z nimi ogromną wagę, co bez wątpienia pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie