Wyszukiwarka (75 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Wyprzedaż

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Cena

0,00 zł - 15,00 zł

Kartki religijne

Kartki religijne ukłonem w stronę tradycji

Kartki religijne wysyłamy, dając świadectwo naszego szacunku do adresata, który w obchodach Święta Bożego Narodzenia widzi kontynuację rodzinnej i narodowej tradycji. Kultywowanie jej w wymiarze duchowym przypomina nam o znaczeniu Świąt dla nas wszystkich i o korzeniach, z których się wywodzimy.

Kartki religijne z symbolami wiary

Kartki religijne świąteczne mogą inspirować i przypominać o znaczeniu Bożego Narodzenia. Dla wszystkich obchodzących to święto możliwość przesłania życzeń za pomocą jednej z naszych kartek religijnych jest równoznaczna z przekazaniem bliskim osobom czegoś ważnego i pięknego. Pasterze patrzący na cudowną gwiazdę, trzej mędrcy, stajenka ze żłóbkiem to symbole, które od wieków inspirują artystów. Znajdziecie je również na naszych kartkach.

Kartki religijne wyrazem naszej radości

Kartki religijne przekazują naszą radość z narodzin Odkupiciela, pociechę dla wątpiących i gubiących sens życia. Wysyłając taką kartkę ofiarowujemy drugiej osobie wyrazy miłości i nadziei, ale również dzielimy się z nią uczuciami, które budzi w nas Boże Narodzenie. W ten sposób symbolicznie mamy okazję wspólnie przeżywać te najważniejsze w roku święta.