Wyszukiwarka (645 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Urodziny klasyczne

Klasyczne kartki urodzinowe to tradycyjny styl kartki okolicznościowej, którą wysyłamy lub wręczamy jubilatowi w dniu jego święta. Zazwyczaj przedstawiają kosze z prezentami, wiązanki i bukiety kolorowych kwiatów, bogato zastawione stoły czekające na przybycie zaproszonych gości, konfetti i butelki szampana.  Klasyczne kartki urodzinowe są doskonałym sposobem na przekazanie życzeń członkowi naszej rodziny, znajomemu, koleżance lub koledze z pracy. Wywołują nie tylko radość osoby obdarowanej, ale również potwierdzają łączące nas więzi.


Kartki urodzinowe z życzeniami

Kartki urodzinowe z życzeniami są wyrazem naszych pozytywnych uczuć i pamięci. Zwyczajowo  wybieramy  kartki z kwiatami lub tortem ze świeczkami. Często wysyłamy również kartki ze szczyptą humoru, z karykaturami przedstawiającymi zabawne sytuacje i ze śmiesznymi napisami. Kartki urodzinowe z życzeniami stanowią pokaźną grupę produktów w naszym katalogu, więc decyzja o ich charakterze powinna zależeć od tego, komu składamy życzenia - bliskiemu koledze, wobec którego możemy pozwolić sobie na życzliwy humor, czy osoby starszej i poważnej.

Klasyczne kartki urodzinowe to radość do jubilata

Klasyczne kartki urodzinowe wysyłamy lub osobiście wręczmy jako dowód, że pamiętamy o tym ważnym dniu. Pomimo tego, że urodziny mają miejsce co roku, za każdym razem na pewno miło będzie adresatowi utwierdzić się w przekonaniu, że o nim myślimy. W pierwszej kolejności należy pamiętać o członkach najbliższej rodziny. Nie zapominajmy również o dniu urodzin znajomych, koleżanek i kolegów z pracy oraz dalszych krewnych. Dla nich również klasyczne kartki urodzinowe staną się przyjemnym akcentem ich święta.

Klasyczne kartki urodzinowe dopasuj do adresata

Klasyczne kartki urodzinowe niosą istotne przesłanie o tym, że kupując je braliśmy pod uwagę wiek i pozycję osoby obdarowanej. Adresat poczuje przyjemność, gdy uświadomi sobie, że tego uroczystego dnia nie skwitowaliśmy pierwszym lepszym, przypadkowym upominkiem. W naszym sklepie znajdziesz oprócz stonowanych i uroczystych, również wesołe kartki urodzinowe. Powinieneś jednak pamiętać o tym, że żartobliwych treści nie należy wysyłać bezkrytycznie i przed wybraniem takiej kartki trzeba pomyśleć, jak na humor zareaguje jubilat.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie