Wyszukiwarka (64 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka obchodzimy w naszym kraju 30 września głównie wśród młodzieży szkolnej. To w pewnym sensie chłopięcy, odpowiednik Dnia Kobiet, a więc dzień, w którym dziewczęta składają chłopcom życzenia i wręczają im drobne upominki, aby wyrazić swoje uczucia. Nie jest specjalną tajemnicą, że mężczyźni chętnie przyjmują wyrazy sympatii i prezenty od swoich partnerek, chociaż nie zawsze się do tego przyznają. W tym dniu możesz więc sprawić drobną niespodziankę swojej sympatii chociażby za sprawą kartki na Dzień Chłopaka.


Kartki na Dzień Chłopaka ujawniające uczucia

Kartki na Dzień Chłopaka to pierwszorzędny sposób na okazanie swojej sympatii nawet chłopcu, z którym nie tworzycie jeszcze pary. Czujesz coś do niego, ale powstrzymujesz się przed okazywaniem uczuć. Po pierwsze boisz się odrzucenia, ale również obawiasz się z jego strony nieprzychylnej reakcji w postaci drwin lub docinków. Ponadto Twoja ambicja nie zniesie tego, by obiekt uczuć wbił się w nadmierną dumę i obnosił się ze swoim sukcesem przed kolegami. Mimo to są chwile, kiedy interesujący Cię chłopak powinien znaleźć się w centrum uwagi, którą okażesz za pomocą kartki na Dzień Chłopaka. To dzień, który absolutnie nie może zostać przez Ciebie zbagatelizowany!

Kartki na Dzień Chłopaka z Twoimi życzeniami

Kartki na Dzień Chłopaka mają gotowe życzenia lub zarezerwowane jest w nich miejsce na dokonanie własnoręcznego wpisu. Słowa skierowane do chłopaka powinny płynąć prosto z serca i szczerze ukazywać Twoje uczucia. Istnieje wiele stylów pisania takich wyznań. Mogą być one poetyckie, pełne lirycznego romantyzmu, ale też zawierać treści lżejsze, niosące pogodny uśmiech, a nawet lekką ironię. Uważaj jednak, by nie żartować zanadto, gdyż zraniona w chłopięcym wieku męska duma to rzecz niebezpieczna dla przyszłego i obecnego związku. Wybierz odpowiednią kartkę z naszego sklepu. Są tam kartki na Dzień Chłopaka z gotowymi tekstami, więc Twoim zadaniem jest jedynie znalezienie takiego, który najbardziej pasuje do Waszych relacji.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie