Wyszukiwarka (157 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki wielkanocne z życzeniami

Wielkanoc jest najważniejszym i najstarszym świętem chrześcijańskim. W tym czasie wypełniają się najważniejsza tajemnica naszej wiary, stąd więc bierze się wielkie znaczenie tych świąt. To okres składania życzeń rodzinie, znajomym, a w wielu firmach klientom, pracownikom i partnerom biznesowym. W związku z tym nasz sklep oferuje kartki wielkanocne z życzeniami w bogatym wyborze motywów graficznych i tekstów skierowanych do adresatów. Przed wysłaniem wystarczy się pod nimi podpisać.


Nasze kartki wielkanocne z życzeniami skierowane są do wszystkich, którym zależy na kultywowaniu tradycji składania życzeń świątecznych. Kategorię podzieliliśmy na kilka grup pod względem techniki ich wykonania i przeznaczenia:

·         Kartki religijne wysyłamy dając świadectwo naszego szacunku do adresata, który w obchodach święta widzi kontynuację rodzinnej i narodowej tradycji również w wymiarze duchowym. Przypominają o znaczeniu tego święta. Wręczenie świątecznych życzeń za pomocą jednej z naszych kartek jest przekazaniem bliskim ważnego i pięknego przesłania o odradzającym się życiu.

·         Kartki dobroczynne umożliwiają nie tylko dzielenie się z innymi atmosferą Wielkiej Nocy, ale również niosą pomoc ciężko chorym dzieciom. Taki cel zgodny jest z przesłaniem Świąt, których symbolika nawiązuje do odradzania się życia. Nasze kartki wielkanocne dobroczynne pomagają w działalności organizacji charytatywnej - są jednym ze sposobów zbierania środków na ten cel.

·         Kartki biznesowe skierowane są do pracowników, współpracowników i klientów firm. Przesłane przez kierownictwo przedsiębiorstwa serdeczne życzenia świąteczne stają się przy okazji wizytówką i reklamą firmy, która nie zapomniała o swoich partnerach.

·         Tanie kartki wielkanocne przygotowaliśmy z myślą o przedsiębiorstwach. To oferta pełnowartościowych produktów o bardzo atrakcyjnych cenach. Popieramy prospołeczną politykę biznesu, jednocześnie zdając sobie sprawę z niejednokrotnie występujących problemach finansowych. Tanie kartki wielkanocne są prawdziwą okazją dla kupującego. Znaleźć wśród nich można kartki prostokątne poziome i pionowe, a także kwadratowe. Uszlachetniono wybiórczo lakierem UV, złoceniami i brokatem.

·         Kartki z brokatem wydrukowaliśmy na doskonałym, sztywnym papierze ozdobnym brokatem metodą sitodruku. Posiadają formę składanych karnetów i zaopatrzyliśmy je w grafikę nawiązującą do atmosfery nadchodzących świąt. Stonowany, elegancki design wzmocniony został iskrzącymi drobinkami, podkreślającymi radosny i uroczysty charakter tych dni.

·         Kartki premium wykonane są różnymi technikami graficznymi, co przyniosło efektowną estetykę i wyważoną stylistykę tych produktów. Wszystkie łączy ze sobą tematyka Świąt Wielkiej Nocy. Nasze kartki wielkanocne premium prezentują symbole związane z siłą życia i jego odradzania się. Te stonowane obrazy udekorowane zostały przez nas lakierem UV, dzięki któremu ich fragmenty uzyskały połysk i głębię barw.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie