Wyszukiwarka (1572 produkty)

Podkategorie

Marka

Kartki urodzinowe i imieninowe

Kartki urodzinowe i imieninowe to świetny pomysł na złożenie życzeń w tradycyjnym stylu. Kartki, które wysyłamy rodzinie i znajomym są sympatycznym wyrazem pamięci o ich święcie, z którego na pewno się ucieszą i utwierdzą w przekonaniu, że myślami jesteśmy z nimi.  Zwykle wybieramy kartki urodzinowe i imieninowe z tradycyjną oprawą graficzną. W naszym sklepie znajdziesz też kartki wesołe, z rysunkowymi postaciami, z życzeniami żartobliwymi, które na pewno rozweselą solenizanta lub jubilata, którego dobrze znamy i doceniamy jego poczucie humoru.


 

Zawartość kategorii " Kartki urodzinowe i imieninowe":

·         Urodziny klasyczne. Klasyczne kartki urodzinowe to tradycyjny styl kartki okolicznościowej, którą wysyłamy lub wręczamy jubilatowi w dniu jego święta. Zazwyczaj przedstawiają kosze z prezentami, wiązanki i bukiety kolorowych kwiatów, bogato zastawione stoły czekające na przybycie zaproszonych gości, konfetti i butelki szampana. 

·         Urodziny z cyfrą dla dorosłych. Kartki urodzinowe z liczbą lat oprócz tradycyjnych elementów graficznych, które zwyczajowo dekorują kartkę, posiadają liczbę lat kończonych w tym dniu przez jubilata. Jest ona przeważnie wytłoczona i ozdobiona folią metalizowaną lub brokatem.

·         18-stki. Osiemnaste urodziny dla młodzieży wkraczającej w dorosłość są najważniejszym dniem w życiu. Z tej okazji organizowane są liczne huczne zabawy zarówno w domach prywatnych, jak i w klubach i restauracjach. Te chwile dość szybko przemijają, ale pozostają po nich nasze kartki z życzeniami na osiemnastkę, które stanowią doskonałą pamiątkę po tym niezapomnianym dniu.

·         Imieniny. Kartki imieninowe cechuje estetyczny wygląd, który powinien odpowiadać gustowi, wiekowi i pozycji solenizanta. Zawierają również dobrze konweniujący z okazją tekst życzeń, więc kupując u nas kartkę pozostaje Państwu jedynie dołączyć do niej stosowny prezent.

·         Kartki śmieszne i wesołe. Przeznaczone są dla adresatów obdarzonych odpowiednio dużym poczuciem humoru, którzy z radością i uśmiechem zaakceptują życzenia złożone z przymrużeniem oka. Tego rodzaju kartki możecie Państwo wysyłać przy różnych okazjach, takich jak imieniny, urodziny, 18-tki, ślub przyjaciela lub przyjaciółki, z którymi łączą was bliskie więzy, a nawet bez konkretnego powodu.

·         Dla niego. Nasze kartki urodzinowe dla mężczyzny będą odpowiadały na pewno wszystkim panom. Dobrze dobrane celnie trafią w męski gust i upodobania. Przeprowadzony w naszym katalogu podział na płeć podyktowany jest chęcią właściwego dopasowania produktów do upodobań każdej z grup odbiorców.

·         Dla niej. Kartki urodzinowe dla Pań różnią się trochę od kartek przeznaczonych dla mężczyzn. Nie ma w tym niczego dziwnego - obszary zainteresowań kobiet i panów różnią się znacznie, tak samo jak ich wrażliwość i poczucie estetyki. Jeżeli Twoja żona, przyjaciółka, dziewczyna czy siostra niedługo obchodzą urodziny, wyjątkowa kartka okolicznościowa z naszego katalogu na pewno im przypadnie do gustu.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie