Wyszukiwarka (31 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki z brokatem

Kartki wielkanocne z brokatem pozwalają podzielić się z innymi radością z rozpoczynającej się wiosny i nadchodzących Świąt Wielkanocnych. W tym niezwykłym okresie staramy się rozpoczynać zwykle realizację nowych planów. Tą pozytywną, podnoszącą na duchu atmosferę symbolizują jajka wielkanocne i zwierzęta widniejące na naszych kartkach. Ne zabrakło na nich również kolorowych kwiatów. Kratki wielkanocne z brokatem dzięki swojemu wielobarwnemu iskrzeniu nadają obchodzonym świętom dodatkowej oprawy.


 

Kartki wielkanocne z brokatem skrzą blaskiem Wielkiej Nocy

Nasze kartki wielkanocne z brokatem wydrukowane są na doskonałym, sztywnym papierze. Posiadają formę składanych karnetów, które ozdobiliśmy grafiką nawiązującą do atmosfery nadchodzących świąt. Stonowany, elegancki design wzmocniony został subtelnie dodanym brokatem, podkreślającym radosny i uroczysty charakter świąt. Brokat to nic innego jak drobiny cienkiego plastiku lub folii pokryte warstwą odbijającego światło aluminium. Dodatek dwutlenku tytanu generuje różnorodne barwy. Od tego, jaką widzimy zależy grubość powłoki tego związku. Na kartki wielkanocne z brokatem nakładamy ten mieniący barwami dodatek przy pomocy techniki sitodruku.

Kartki wielkanocne dla osób prywatnych i firm

Kartki wielkanocne z brokatem to tradycyjny sposób składania świątecznych życzeń najbliższym, a także - gdy nadawcą jest firma - sympatyczna metoda na utrzymanie relacji z partnerami biznesowymi, pracownikami i klientami. Taki drobny dowód pamięci wzmacnia więzi i kształtuje pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa. Fakt, że kartki wielkanocne z brokatem nie posiadają wydrukowanych tekstów życzeń umożliwia własnoręczne przekazanie miłych słów adresatowi, które wnoszą pierwiastek osobisty podnoszący wartość naszego upominku. Osobom prywatnym i firmom oferujemy szeroki wybór kartek wielkanocnych z brokatem korzystnie prezentujących się na tle zwykłych wzorów.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie