Wyszukiwarka (44 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki z brokatem

Kartki świąteczne z brokatem posiadają doskonały wygląd, dzięki któremu są wyjątkowo atrakcyjnym sposobem na przekazanie życzeń z okazji Bożego Narodzenia. Świetna stylistyka nawiązująca do radosnego wydarzenia jakim są narodziny Jezusa oraz doskonałe opracowanie graficzne kartek sprawiają, że otrzymanie takiego upominku będzie dla każdego adresata przyjemnym przeżyciem. Kartki świąteczne z brokatem sprawdzą się zarówno w relacjach rodzinnych, jak również w sferze biznesowej.


Kartki świąteczne z brokatem i gotowymi życzeniami

Nasze kartki świąteczne z brokatem wydrukowane zostały na białym papierze ozdobnym. Posiadają formę składanych karnetów, które ozdobiono grafiką nawiązującą do atmosfery nadchodzących świąt. Stonowany, elegancki design wzmocniony został subtelnie dodanym brokatem, podkreślającym radosny i uroczysty charakter tych ostatnich dni roku, w których podzielimy się z innymi radością z narodzin Jezusa w skromnej stajence w Betlejem. Kartki świąteczne z brokatem posiadają specjalny nadruk w postaci gotowych życzeń wykonanych specjalną, ozdobną czcionką. Nasze Wydawnictwo dokonało starannej redakcji tekstów, dzięki czemu odpowiadać będą każdemu adresatowi - członkowi rodziny, znajomemu, pracownikowi, klientowi firmy i partnerowi biznesowemu. Wystarczy, że nadawca złoży swój podpis pod życzeniami i kartki będą gotowe do wysłania.

Kartki świąteczne z brokatem w relacjach biznesowych

Kartki świąteczne z brokatem sprawdzą się zarówno w relacjach prywatnych, rodzinnych, jak i służbowych. W warunkach prowadzenia biznesu są idealnym sposobem na utrzymanie dobrych relacji z kontrahentami, pracownikami i klientami. Okazanie im sympatii i wdzięczności za współpracę przy pomocy takiego symbolicznego upominku przed Świętami Bożego Narodzenia wzmacnia więzi oraz wnosi w nie element osobistego zaangażowania, co wpływa na ich sposób postrzegania naszej firmy.

Co to jest brokat i czemu zawdzięcza swe optyczne właściwości?

Na zakończenie odpowiemy na pytanie, które na pewno każdy chciałby zadać. Brokat produkuje się z pociętej na drobne cząsteczki folii uprzednio pokrytej warstwą aluminium i dwutlenkiem tytanu. Od ilości tego ostatniego związku zależy kolor, który widzimy w postaci barwnych iskierek. Na kartki z życzeniami brokat nakłada się wybiórczo metodą sitodruku.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie