Wyszukiwarka (35 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki dobroczynne

Kartki wielkanocne dobroczynne umożliwiają nie tylko dzielenie się z innymi atmosferą Wielkiej Nocy, ale również niosą pomoc dzieciom chorym na raka. Taka ich funkcjonalność zgodna jest z przesłaniem świąt związanych z symboliką odradzania się nowego życia. Nasze kartki wielkanocne dobroczynne pomagają w działalności organizacji charytatywnej prowadzącej działania związane z pomocą dla hospitalizowanych dzieci. Jednym ze sposobów zbierania środków na ten cel są nasze kartki świąteczne, z których dochód wspiera działalność fundacji.


Kartki wielkanocne dobroczynne z życzeniami

Kartki wielkanocne dobroczynne pomagają organizacji charytatywnej w jej statutowej działalności. Oferowane są w naszym sklepie jako klasyczne kartki umożliwiające przesłanie gotowych życzeń, które zostały przez nas odpowiednio zredagowane. Barwne, żywe obrazy oraz tradycyjne atrybuty świąteczne silnie nawiązują do tematyki Wielkiej Nocy. Wśród nich znajdziecie zarówno pięknie malowane pisanki, żółte kurczaczki i białe króliki, a także kwitnące na wiosnę różnokolorowe kwiaty. Wszystko to wprowadzi adresata kartki w atmosferę zbliżających się świąt i sprawi mu bez wątpienia wielką przyjemność.

Kartki wielkanocne dobroczynne - pomoc dla chorych dzieci

Zamawiając kartki wielkanocne dobroczynne przyłączasz się do grona ludzi dobrej woli, którym leży na sercu dobro ciężko chorych dzieci. Kartki pozwalają nie tylko dzielić się z innymi atmosferą Wielkanocy, ale również okazać potrzebującym swoje wsparcie. Co roku przygotowujemy kolekcję tych wyjątkowych karnetów świątecznych. Kartki wielkanocne dobroczynne to znacznie więcej niż staranne wykonanie, piękny wzór, żywe kolory i doskonale zredagowane życzenia. To również piękna idea niosąca dobro hospitalizowanym dzieciom. Akcja skierowana jest do firm zaangażowanych społecznie, które chcą przesłać najserdeczniejsze życzenia wielkanocne swoim przyjaciołom, partnerom biznesowym i klientom, jednocześnie wspierając najbardziej potrzebujących.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie