Wyszukiwarka (14 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki z brokatem

Kartki wielkanocne z brokatem pozwalają podzielić się z innymi radością z rozpoczynającej się wiosny i rodzącego się życia. W tym niezwykłym okresie staramy się rozpoczynać realizację nowych planów. Pozytywną, podnoszącą na duchu atmosferę symbolizują jajka wielkanocne i zwierzęta widniejące na naszych kartkach. Ne zabrakło na nich również kolorowych, kwitnących wiosną kwiatów. Kratki wielkanocne z brokatem dzięki swojemu wielobarwnemu iskrzeniu dodają obchodzonym świętom dodatkowego blasku.


Kartki wielkanocne dla osób prywatnych i firm

Kartki wielkanocne z brokatem to tradycyjny sposób składania świątecznych życzeń najbliższym, a także - gdy nadawcą jest firma - sympatyczna metoda na utrzymanie relacji z partnerami biznesowymi, pracownikami i klientami. Taki drobny dowód pamięci wzmacnia więzi i kształtuje pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa. Osobom prywatnym i firmom oferujemy szeroki wachlarz kartek wielkanocnych z brokatem korzystnie prezentujących się na tle zwykłych wzorów.

Kartki wielkanocne z brokatem w naszym sklepie

Nasze kartki wielkanocne z brokatem wydrukowaliśmy na doskonałym, sztywnym papierze ozdobnym metodą sitodruku. Posiadają formę składanych karnetów i zaopatrzyliśmy je w grafikę nawiązującą do atmosfery nadchodzących świąt. Stonowany, elegancki design wzmocniony został subtelnie dodanym brokatem, podkreślającym radosny i uroczysty charakter świąt. Kartki wielkanocne z brokatem oferujemy z gotowymi życzeniami opracowanymi przez nasze Wydawnictwo. Przed wysłaniem do adresatów wystarczy się pod nimi po prostu podpisać.

Jak powstaje brokat?

Brokat produkuje się przez cięcie tafli cienkiego plastiku lub folii na drobne kawałeczki, które następnie pokrywane są warstwą aluminium lub innej odbijającej światło substancji. Za kolor brokatu odpowiedzialny jest dwutlenek tytanu. Od grubości jego warstwy zależy to, czy postrzegamy kolor brokatu jako zielony czy na przykład różowy. W naszym Wydawnictwie brokat nakładamy przy pomocy techniki sitodruku. Efekty możecie Państwo poznać zamawiając kartki wielkanocne z brokatem.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie