Wyszukiwarka (332 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Specjalne okazje

Kategorię tą poświęciliśmy kartkom przeznaczonym na okazje, których nie znajdziemy w innych działach naszego katalogu. Są wśród nich kartki kondolencyjne, kartki z życzeniami z okazji prymicji lub bierzmowania, kartki związane z przejściem na emeryturę, z sentencjami i reprodukcjami obrazów, a wreszcie kartki bez napisów, dzięki którym możemy wpisać tekst własnoręcznie i dopasować jego treść do konkretnej, nawet bardzo nietypowej okazji. Tworząc kategorie "Specjalne okazje" naszym zamiarem było więc zapełnienie luk tematycznych znajdujących się w innych działach katalogu.


 

Zawartość kategorii "Specjalne okazje":

·         Bierzmowanie i prymicje. Kartki rzadko dostępne w innych hurtowniach i sklepach. Pierwsze powstały w celu umożliwienia złożenia życzeń i gratulacji w dniu bierzmowania - ważnego sakramentu będącego niejako dopełnieniem Chrztu św. Drugie to kartki z gratulacjami i życzeniami dla młodego kapłana, który zaraz po wyświęceniu po raz pierwszy w życiu celebruje Mszę św. w swojej parafii.

·         Galeria sztuki, czyli kolekcja kartek XIX-wiecznych europejskich malarzy specjalizujących sie w tematyce idyllicznej. Kartki z reprodukcjami to również piękne wizerunki kolorowych, realistycznych kwiatów.

·         Kartki bez napisów. To produkty przeznaczone do wykorzystania, gdy nie możemy znaleźć kartek z odpowiednią treścią życzeń. Kartki bez napisów umożliwiają własnoręczne napisanie odpowiedniego tekstu.

·         Odejście na emeryturę. W tym dziale znajdują się kartki z gratulacjami i życzeniami dla osób kończących swoją karierę zawodową. Kartki na emeryturę zawierają podziękowania za lata pracy oraz redukują stres związany z jej zakończeniem.

·         Podziękowania i gratulacje. To obszerny zbiór kartek, dzięki którym możemy przesłać stosowne gratulacje z okazji odniesienia sukcesu lub wyrazy wdzięczności za np. okazaną pomoc w rozwiązaniu ważnego problemu.

·         Sentencje. Kartki w tym dziale zawierają cytaty i złote myśli autorstwa znanych pisarzy, naukowców i ludzi sztuki. Odpowiednio dobrane stać sie mogą wskazówką życiową dla osób stojących przed trudnymi wyborami.

·         Wyrazy współczucia. Kartki kondolencyjne pozwolą nam przekazać słowa pociechy osobom, które straciły kogoś bliskiego. Odpowiednia do okazji stonowana grafika i dobrze zredagowany tekst dadzą sygnał, że podzielamy smutek rodziny i przyjaciół.

Szeroki wybór kartek na specjalne okazje

W dziale tym znajdują się starannie opracowane i zredagowane kartki w różnych stylach. Duża część wykonana została przez nasze Wydawnictwo, inne są dziełem znanych na rynku firm, takich jak: Cardellino, Maja, Pan Dragon, Kukartka, AB Card, Armin Style, yeku, Panorama, Stamp, Kartki z Kotkiem i wielu innych.

 

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie