Wyszukiwarka (35 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Tanie kartki świąteczne

Kartki bożonarodzeniowe umożliwiają nam podzielenie się z innymi naszą radością z powodu narodzin Jezusa. Niosą również przekaz, że w nawale przedświątecznej gorączki pamiętaliśmy o adresacie, będącym dla nas osobą ważną. Nie tylko dokonaliśmy wyboru odpowiedniej kartki, ale również własnoręcznie napisaliśmy życzenia. Jest to możliwe dzięki temu, że wszystkie kartki bożonarodzeniowe w tej podkategorii katalogu produktów posiadają wolne miejsce umożliwiające umieszczenie własnego tekstu. Taka przesyłka posiada więc bardzo osobisty charakter.


Tanie kartki świąteczne dla firm

Kartki świąteczne wysyłane przez firmę to świadectwo jej dbałości o zachowanie dobrych kontaktów z pracownikami, partnerami biznesowymi i klientami. Sygnalizując, że dla kierownictwa przedsiębiorstwa ważne są mocne więzi i przyjazna atmosfera, tworzymy pozytywny wizerunek firmy. Nasze Wydawnictwo przygotowało z myślą o takich klientach tanie kartki świąteczne po bardzo atrakcyjnych cenach. Popieramy każdą prospołeczną politykę biznesu, do której zaliczamy m.in. włączenie się w tradycję Świąt Bożego Narodzenia. Z tego powodu powstała nasza oferta - tanie kartki świąteczne. To prawdziwa okazja dla kupującego. Znaleźć wśród nich można kartki o różnym rozmiarze i konfiguracji. Kartki świąteczne uszlachetnione są wybiórczo lakierem UV, złoceniami i brokatem, co dodaje im uroczystego charakteru.

Tanie kartki świąteczne z miejscem na wpisanie życzeń

Tanie kartki świąteczne złocone i srebrzone lub iskrzące się brokatem niosą przesłanie radości z narodzin Dzieciątka, miłości oraz szacunku do drugiego człowieka. Na pięknie ozdobionym kartoniku pozostawiliśmy puste miejsce, dając możliwość własnoręcznego wpisania życzeń. Taka przesyłka nie tylko zostanie spersonalizowana, ale również uzmysłowi odbiorcy, że w okresie przygotowań do świąt Państwa firma pamiętała o nim udowadniając w ten sposób, że odbiorca jest dla niej ważną osobą, specjalnie uhonorowaną indywidualnymi życzeniami. W wymiarze biznesowym tanie kartki świąteczne to doskonały chwyt marketingowy, skłaniający kontrahenta do wzajemności na polu zawodowym.

 

 

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie