Wyszukiwarka (35 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki klasyczne

Kartki świąteczne klasyczne z miejscem na życzenia umożliwiają wpisanie kilku ciepłych słów do bliskiej nam osoby. Zdobią je gustowne ilustracje z tradycyjnymi symbolami związanymi z Bożym Narodzeniem. Wysyłając kartkę przekazujemy adresatowi naszą radość związaną z nadchodzącymi świętami i dzielimy się z nim tym uczuciem. Kartki świąteczne klasyczne z napisanym własnoręcznie tekstem to miły sercu każdego odbiorcy dowód na to, że myślimy o nim, pamiętamy i życzymy mu jak najlepiej.


Kartki świąteczne klasyczne - symbol choinki

Kartki świąteczne klasyczne są pięknie udekorowane. Najczęściej widocznym na nich motywem jest choinka. Zwyczaj ubierania drzewka pojawił się w Polsce około XVII wieku. Kiedyś świece, a obecnie kolorowe lampki elektryczne to najważniejsza ozdoba każdej choinki. Symbolizują przyjście na świat Chrystusa, oznaczają światłość rozpraszającą mrok. Gwiazda na wierzchołku drzewka jest również symbolem Dzieciątka, które przyszło na świat zbawić ludzkość i oświetlić drogę do Boga. Nawiązuje również do gwiazdy betlejemskiej, która prowadziła Trzech Króli do żłóbka. Kartki świąteczne klasyczne ukazują choinkę w dzień i o zmroku, a nawet w czasie wigilijnej nocy.

Kartki świąteczne klasyczne prywatne i służbowe

Kartki świąteczne klasyczne z własnoręcznie napisanymi życzeniami dają świadectwo, że pamiętamy w okresie poprzedzającym święta o adresacie i chcemy skierować specjalnie do niego kilka serdecznych słów. W ten sposób możemy wspólnie przeżywać te magiczne dni mimo dzielącej nas odległości. Kartki świąteczne klasyczne ozdobione są subtelna grafiką o stonowanej, spokojnej kolorystyce. Z tego powodu dobrze będą widziane przez osoby o konserwatywnym spojrzeniu na sztukę. Umiarkowana stylistyka sprawia, że nasze kartki świąteczne klasyczne mogą być również stosowane nawet w kontaktach służbowych. Wysłanie jej świadczy o naszym poważnym stosunku do adresata. Gest ten jest niezmiernie ważnym elementem marketingu, mającym wpływ na kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

 

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie