Wyszukiwarka (73 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Narodziny dziecka

Kartki z okazji narodzin dziecka są bardzo ważnym elementem tego istotnego dla całej rodziny wydarzenia. Przyjście na świat niecierpliwie oczekiwanego potomka wiąże się ze sporym zamieszaniem i licznymi odwiedzinami. Aby nie powiększać tłoku i zamętu w mieszkaniu Maleństwa dobrym rozwiązaniem jest w pierwszej kolejności wysłanie kartki z okazji narodzin dziecka, która na długo stanie się dla młodych rodziców pamiątką po tym radosnym dniu. Z czasem również bohater tego wydarzenia dorośnie, nauczy się czytać i oceni nasze życzenia i ich oprawę.


Gratulacje i życzenia

Córka zwiastuje szczęście dla matki, gdyż w przyszłości ma szansę stać się jej powierniczką i przyjaciółką, a także dla ojca, dla którego na całe życie zostanie oczkiem w głowie i małą dziewczynką. Z kolei chłopiec z czasem przejmie od ojca opiekę nad rodziną. Wysyłając stosowne kartki z życzeniami dajecie sygnał, że cieszycie się wraz z rodzicami z przyjścia na świat dziecka. Kartki z okazji narodzin dziecka z reguły zawierają gratulacje dla rodziców, które podkreślają znaczenie, jakie ma dla wszystkich pojawienie się nowego członka rodziny. Gratulacjom powinny towarzyszyć stosowne życzenia. Kartki z okazji narodzin dziecka często posiadają elementy graficzne nawiązujące do płci noworodka, chociażby w postaci zabawek adresowanych do chłopca lub dziewczynki. Najważniejsza jednak jest treść życzeń, a w nich wizja przyszłych sukcesów i dokonań dziecka. Bez wątpienia sprawi to ogromną przyjemność świeżo upieczonym rodzicom.

Kartki z okazji narodzin dziecka w naszym sklepie

W ofercie naszego sklepu znajduje się duży wybór różnego rodzaju kartek związanych z narodzinami syna lub córki. Znajdziecie na nich popularny motyw bociana z zawiniątkiem w dziobie, różowych lub niebieskich wstążek, baloników z kołyskami, dziecięcych ubranek i zabawek, wśród których prym wiodą pluszowe misie. Kartki z okazji narodzin dziecka to duża kolekcja, z której na pewno wybierzecie wzór najbardziej odpowiadający Waszemu gustowi.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie