Wyszukiwarka (40 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Urodziny, jubileusze 40, 50, 60...

Zaproszenia na urodziny wysyłamy przeważnie wtedy, gdy planujemy zorganizować przyjęcie poza domem np. w restauracji, hotelu lub po prostu na leśnej polanie lub na biwaku. Dzięki wydrukowanemu wewnątrz karnetu tekstowi przygotowanie akcji rozsyłania zaproszeń jest sprawą naprawdę prostą: wystarczy uzupełnić go o informacją o miejscu, w którym ma odbyć się impreza oraz datą i godziną jej rozpoczęcia. To samo odnosi się do zaproszeń na okrągłe rocznice. Mogą to być np. 40. urodziny lub ważna rocznica pożycia małżeńskiego.


Zaproszenia na urodziny

Zaproszenia na urodziny podkreślają nie tylko wagę uroczystości, ale również dają nam możliwość perfekcyjnego jej zaplanowania. Zawdzięczamy to prośbie o potwierdzenie przybycia zawartej w karnecie. Dzięki niej wiemy znacznie wcześniej ilu gości pojawi się na organizowanym przez nas przyjęciu, a co za tym idzie, ile miejsc musimy zarezerwować w lokalu, względnie jaki transport przygotować dla gości, którzy potwierdzili swoje uczestnictwo w imprezie na łonie natury. Każde urodziny to okazja do zorganizowania przyjęcia (bez względu na jego lokalizację), na którym zarówno goście, jak i solenizant powinni dobrze się czuć. Zaproszenia na urodziny sprawiają, że w jednym miejscu spotkają się ludzie świetnie czujący się w swoim towarzystwie. Stwarza to okazję do wspólnej zabawy, odnowienia relacji oraz po prostu poplotkowania o tych, którzy się nie zjawili.

Zaproszenia na okrągłe rocznice

Większość z nas okrągłe rocznice uznaje za przełomowe momenty w swoim życiu, które mogą przynieść wiele pozytywnych zmian. Takie okazje warto celebrować. Przygotuj listę gości, z którymi chcesz świętować, zaplanuj miejsce i charakter przyjęcia oraz dopasuj zaproszenia na okrągłe rocznice do ich charakteru i swojego stylu. Może to być kameralne spotkanie w domu, obiad w dobrej restauracji, albo po prostu grill na działce. Nie ma znaczenia, czy chodzi o 30. czy 60. jubileusz, rocznicę pracy zawodowej czy też pożycia małżeńskiego. Jeżeli nie zależy Ci na oficjalnej i poważnej oprawie imprezy masz sposobność wybrać u nas zaproszenia na okrągłe rocznice w formie żartobliwej, która na pewno wywoła uśmiech na twarzy zaproszonej osoby i skłoni ją do stawienia się na imprezie.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie