Wyszukiwarka (47 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki klasyczne

Kartki świąteczne klasyczne zawierają gustowne ilustracje z wizerunkami tradycyjnych symboli związanych ze świętami. Przekazują adresatowi naszą radość związaną z nadchodzącym Bożym Narodzeniem. Uczuciem tym chcemy dzielić się z bliskimi wysyłając im kartki świąteczne klasyczne z zredagowanymi przez nas życzeniami. Dominującym elementem zdobniczym jest pięknie ubrana choinka, czekająca na położenie pod nią świątecznych prezentów. Najlepiej drzewko prezentuje się na tle zaśnieżonego lasu.


Kartki świąteczne klasyczne i ich symbolika

Jak napisaliśmy wcześniej nasze kartki świąteczne klasyczne są pięknie udekorowane, a najczęściej pojawiającym się na nich elementem jest choinka. Co symbolizuje? Zwyczaj ubierania drzewka pojawił się w Polsce około XVII wieku. Jako pierwsi w Europie ozdabiali jodły i świerki Niemcy. Kiedyś świece, a obecnie kolorowe lampki to najważniejsza dekoracja każdej choinki. Symbolizują przyjście na świat Chrystusa, oznaczają światłość i rozpraszają mrok. Każda ozdoba choinkowa ma swoje znaczenie, o którym warto pamiętać ozdabiając drzewko. Istotna jest gwiazda - symbol Chrystusa, który przyszedł na świat zbawić ludzkość i oświetlić drogę do Boga. Umieszczona na czubku choinki przypomina również gwiazdę betlejemską, która prowadziła Trzech Króli do żłóbka. Kartki świąteczne klasyczne ukazują drzewko w dzień i o zmroku, a nawet w czasie wigilijnej nocy.

Kartki świąteczne klasyczne o szerokim zastosowaniu

Kartki świąteczne klasyczne są dowodem, że pamiętamy w tym poprzedzającym święta okresie o odbiorcy życzeń i chcemy wraz z nim przeżywać, nawet na odległość, Boże Narodzenie. Zdobione są w sposób umiarkowany, przeważnie lakierem UV. Kartki klasyczne cechuje delikatna grafika i stonowana kolorystyka, dlatego dobrze będą widziane przez osoby starsze, o konserwatywnym spojrzeniu na sztukę. Taka spokojna stylistyka sprawia, że nasze kartki świąteczne klasyczne mogą być stosowane nawet w kontaktach służbowych. Wysłanie takiej kartki, pozbawionej zbyt jaskrawych kolorów i dodatków, świadczy o naszym poważnym i oficjalnym stosunku do adresata. Gest ten jest również niezmiernie ważnym elementem marketingu, mającym wpływ na pozytywne postrzeganie firmy przez klientów i partnerów biznesowych.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie