Wyszukiwarka (114 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Dla niej

Kartki urodzinowe dla Pań różnią się trochę od kartek przeznaczonych dla mężczyzn. Nie ma w tym niczego dziwnego - obszary zainteresowań kobiet i panów różnią się znacznie, tak samo jak ich wrażliwość i poczucie estetyki. Jeżeli Twoja żona, przyjaciółka, dziewczyna czy siostra niedługo obchodzą urodziny, wyjątkowa kartka okolicznościowa z naszego katalogu na pewno im przypadnie do gustu, a dobrze opracowane życzenia sprawią, że kartki urodzinowe dla Pań okażą się ważniejsze od kwiatów, słodyczy czy diamentowych kolczyków!


Życzenia urodzinowe dla żony

Życzenia urodzinowe dla żony powinny mieć stonowaną treść. Możesz je napisać własnoręcznie na kartkach pozbawionych gotowego nadruku. Istotniejszym problemem jest wybór odpowiedniej grafiki. Na pewno nie będą tu pasowały obrazy przedstawiające np. sporty walki. Kartki urodzinowe dla żony powinny odpowiadać upodobaniom i charakterowi Waszych życiowych partnerek. Dla jednych idealną ozdobą życzeń będzie piękny rysunek przedstawiający egzotyczne kwiaty, dla innych - wspaniały krajobraz alpejski. W naszej ofercie znajdziecie każdy motyw graficzny, a także kartki urodzinowe dla żony z liczbą określającą okrągłą rocznicę jubilatki. To dobry pomysł, ale tylko od wiedzy męża o charakterze swojej piękniejszej połowy zależy, czy na pewno zostanie wykorzystany.

Kartki urodzinowe dla dziewczyny

Tak jak kartki urodzinowe dla mężczyzny przeważnie tworzono z przymrużeniem oka, aby wnosiły szczyptę humoru w imprezę urodzinową i nakłaniały do dobrej zabawy, tak kartki urodzinowe dla dziewczyny powinny być utrzymane raczej w duchu romantycznym, przekazując subtelną wiadomość o stanie Twoich uczuć. Każda kobieta chciałaby być wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju i oryginalna. Od ofiarowanej przez Ciebie kartki oczekuje również tego samego. A więc pierwsza lepsza, zakupiona w przypadkowym sklepie lub kiosku na pewno ją rozczaruje.  Wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie odwiedzenie strony naszego sklepu. Wśród bogatego asortymentu znajdziesz na pewno kartki urodzinowe dla dziewczyny, które odpowiadać będą jej gustowi i usposobieniu.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie