Wyszukiwarka (77 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki fundacyjne

Kartki świąteczne fundacyjne pozwalają dzielić się z innymi radością Świąt Bożego Narodzenia, których symbolem jest gwiazda umieszczana na szczycie choinki. To również forma pomocy organizacji charytatywnej wspierającej dzieci przebywające na szpitalnym oddziale onkologicznym. Święta Bożego Narodzenia są czasem radości z narodzin odkupiciela grzechów ludzkości. Wysyłając kartki świąteczne fundacyjne dzielimy się tym uczuciem zarówno z adresatami, jak i z małymi pacjentami.


Kartki świąteczne fundacyjne - humanitarne oblicze biznesu

Kartki świąteczne fundacyjne to dla firm bardzo dobry sposób na budowanie pozytywnych relacji z klientami i kontrahentami. Z jednej strony informują o tym, że są oni ważni i pamiętamy o nich nawet w okresie wzmożonych przygotowań do świąt Bożego Narodzenia, z drugiej zamawiając je wspieramy fundację, która pomaga dzieciom chorym na raka. Zwyczaj wysyłania życzeń z okazji Bożego Narodzenia jest bardzo dobrze odbierany w biznesie. Dzięki niemu wpływamy na pozytywny wizerunek firmy oraz sygnalizujemy, że właściwe i bliskie relacje międzyludzkie są dla przedsiębiorstwa sprawą bardzo istotną. Kartki świąteczne fundacyjne zawierają tematykę nawiązującą do świąt. Prezentują różne style graficzne, wzbogacone są lakierem wybiórczym UV . Posiadają umieszczone przez nas gotowe życzenia, pod którymi przed wysłaniem wystarczy się podpisać.

Kartki świąteczne fundacyjne dla adresatów i cierpiących maluchów

Kartki świąteczne fundacyjne wydrukowaliśmy na białym, ozdobnym papierze w formie składanych karnetów. Zamawiając je przyłączasz się do grona ludzi dobrej woli, którym leży na sercu dobro ciężko chorych dzieci. Kartki pozwalają nie tylko dzielić się z innymi atmosferą świąt, ale również okazać potrzebującym swoje wsparcie. Kartki świąteczne fundacyjne to znacznie więcej niż staranne wykonanie, ładny wzór, żywe kolory i dobrze zredagowane życzenia. To również piękna idea niosąca dobro hospitalizowanym dzieciom. Akcja skierowana jest do firm zaangażowanych społecznie, które chcą przesłać życzenia świąteczne swoim przyjaciołom, partnerom biznesowym i klientom, jednocześnie wspierając najbardziej potrzebujących.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie