Wyszukiwarka (9 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Zaproszenia na roczek

Zaproszenia na Roczek Państwa dziecka, ich wypełnienie i rozesłanie to podstawowe działanie organizacyjne, jakie powinniście przedsięwziąć przed pierwszymi urodzinami maluszka, a więc imprezą rodzinną z tortem, gośćmi i prezentami. Obchody Roczku to przyjęcie dla najbliższej rodziny i przyjaciół. Nic więc dziwnego, że zależy nam na tym, by informacja o planowanym wydarzaniu trafiła do grona wybranych gości. W naszym sklepie bez trudu znajdziecie zaproszenia na Roczek, które trafią w gust Państwa i zaproszonych uczestników przyjęcia.


Uniwersalne zaproszenia na Roczek

Zaproszenia na Roczek posiadają często możliwość wpisywania danych. To bardzo wygodna możliwość, gdyż nasze działanie sprowadza się jedynie do umieszczenia informacji o dacie i miejscu planowanej uroczystości. Zaproszenia na Roczek w pierwszej kolejności powinni otrzymać najbliżsi członkowie rodziny. W sytuacji, gdy osobiste wręczenie karnetu jest niemożliwe, kartę z zaproszeniem można wysłać w imieniu jubilata za pośrednictwem poczty. Krewnym i znajomym będzie miło, jeśli zostaną w ten sposób wyróżnieni, a tym samym poczują się zobowiązani do udziału we wspólnym świętowaniu pierwszych urodzin bohatera tego dnia. Roczek jest wydarzeniem szczególnym w życiu chrzestnych, podobnie jak rodziców, którzy organizują uroczyste spotkanie. Dlatego z myślą o tych, którzy trzymali maluszka podczas chrztu, oferujemy zaproszenia z dziecięcymi atrybutami na okładce. Zaproszenia na Roczek są z reguły uniwersalne - można je wręczać rodzicom chrzestnym zarówno dziewczynki, jak i chłopca. Uroczy pluszowy miś na pierwszej stronie karnetu przypomni im moment, w którym trzymali do pierwszego sakramentu małego chrześcijanina.

Zaproszenia na Roczek w naszym sklepie

Nasze zaproszenia na Roczek posiadają formę karnetu, na którego trzeciej stronie znajduje się uniwersalny tekst z możliwością wpisania odpowiednich informacji. Pierwsze urodziny zawsze są radosne i wzruszające. Okazja nastraja gości do osobistych wspomnień i stwarza ciepła atmosferę spotkania. O oprawę warto więc zadbać już na etapie przygotowań do rodzinnej uroczystości, m.in. wybierając odpowiednie zaproszenia na Roczek.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie