Wyszukiwarka (87 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki bez napisów

Kartki bez napisów to propozycja dla tych, którzy przedkładają osobiście napisane treści nad gotowymi, wydrukowanymi przez producenta pamiątki. Istniejące na rynku karnety posiadają już teksty życzeń, wierszyki czy cytaty, które nie zawsze odpowiadają okazji, z jakiej chcemy kartkę wręczyć. Istnieje szereg wydarzeń, jak np. zwycięstwo w zawodach sportowych czy otrzymanie nagrody za pracę twórczą, do których żaden standardowy tekst nie będzie pasował. W takich wypadkach należy sięgnąć po nasze kartki bez napisów.


Kartki uniwersalne

Kartki uniwersalne bez wątpienia przydadzą się, gdy potrzebujemy przesłać życzenia lub podziękowania o bardzo indywidualnym charakterze, a nie ma odpowiednich tekstów w kartkach posiadających gotowe wpisy. Własnoręcznie napisane życzenia pozwalają na dokładne sprecyzowanie ich treści. Poza tym w ten sposób stworzony wpis sprawia, że kartki uniwersalne posiadają osobisty, a czasem nawet intymny charakter. Adresat otrzymuje dzięki temu sygnał, że jest ważną dla nadawcy osobą.

Kartki bez gotowego tekstu

Kartki bez gotowego tekstu wymagają dokonania pewnych wyborów. Na początku trzeba zastanowić się nad ich wyglądem tak, by odpowiadał treści życzeń lub gratulacji, które zamierzamy napisać. Ważną sprawą jest tu też gust osoby obdarowywanej. Kolejny krok to zapełnienie kartki bez gotowego tekstu. Należy stworzyć treść, która nie tylko przekaże adresatowi to, co chcemy mu powiedzieć, ale również pozbawiona będzie jakichkolwiek błędów. Dobrze jest na początku napisać życzenia w brudnopisie i dopiero po ich wygładzeniu umieścić na naszej kartce.

Kartki bez napisów w naszym sklepie

W katalogu sklepu znajdziecie kartki bez napisów, które stworzyliśmy przy pomocy naszych grafików. Znajdziecie również wzory pochodzące od najlepszych firm działających na rynku pamiątkarskim, takich jak: Cardellino, Maja, Pan Dragon, Kukartka, AB Card, Armin Style, yeku, Panorama, Stamp i Kartki z Kotkiem. Kartki bez napisów wyróżnia piękna, niestandardowa grafika i żywe kolory, które w połączeniu z Waszym tekstem zadecydują o pozytywnych odczuciach adresata.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie