Wyszukiwarka (68 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Kartki złocone/srebrzone

Kartki świąteczne złocone i srebrzone przekazują adresatowi naszą radość związaną z nadchodzącym Bożym Narodzeniem oraz chęć podzielenia się tym uczuciem. W wielu sytuacjach, ze względu na dzielącą odległość, tylko w taki sposób możemy zbliżyć się do siebie w tych magicznych dniach końca roku. Kartki świąteczne złocone i srebrzone umożliwiają wspólne przeżywanie cudownych wydarzeń, które miały miejsce w Betlejem: narodzin Dzieciątka i przybycia do stajenki Trzech Króli. Poza tym umożliwiają przesłanie serdecznych życzeń, które przygotowane przez nas znalazły się wewnątrz karnetu.


Kartki świąteczne złocone i srebrzone - życzenia w efektownej oprawie

Kartki świąteczne złocone i srebrzone zachwycają swoim wyglądem. Oprócz doskonale opracowanej grafiki, wysokiej jakości barw i odpowiedniej dla Świąt Bożego Narodzenia stylistyki znajdziecie na nich Państwo ozdobne nadruki wykonane folią metalizowaną. Takie elementy kompozycji podnoszą w znacznym stopniu rangę życzeń, które umieściliśmy w karnecie. Kartki świąteczne złocone i srebrzone dzięki swojemu atrakcyjnemu wyglądowi nie tylko sprawią dużą przyjemność adresatowi, ale również staną się świadectwem tego, że jest on dla Państwa osobą szczególnie ważną. Zachęcą go również do wyeksponowania upominku, stawiając karnet np. na kredensie lub wieszając na ścianie, dzięki czemu kartka bożonarodzeniowa stanie się ozdobą mieszkania na czas trwania świąt.

Wizerunek firmy budowany przez kartki świąteczne złocone i srebrzone

Nasze kartki złocone i srebrzone to również propozycja dla Państwa firmy. Rozsyłanie życzeń świątecznych jest tradycją posiadającą szereg marketingowych zalet. Dajecie w ten sposób pracownikom, klientom i kontrahentom dowód na to, jak wysoko cenicie współpracę z tymi osobami. Dla adresatów stanowi to wyraźny sygnał, że w nawale przedświątecznych przygotowań i napiętych z końcem roku harmonogramów znaleźliście Państwo czas na złożenie im życzeń. Kartki świąteczne złocone i srebrzone prezentują się bardzo efektownie, dlatego Państwa partnerzy biznesowi będą na pewno usatysfakcjonowani otrzymując taki upominek, który stworzy w ich oczach pozytywny wizerunek Państwa firmy.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie