Wyszukiwarka (216 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Na imprezy

W podkategorii Na imprezy zgromadziliśmy zaproszenia na wydarzenia mniej i bardziej oficjalne. Szeroki wybór wzorów estetycznych i tematyki karnetów z pewnością umożliwi Państwu znalezienie takich, które będą najbardziej pasowały do charakteru zbliżającej się okazji. Zaproszenia na imprezy cechuje wysoka jakość i starannie dopracowana szata graficzna. W wielu umieściliśmy tekst, do którego wystarczy wpisać adres, pod którym impreza będzie się odbywała, jej datę i godzinę rozpoczęcia. Mamy nadzieję, że ułatwi to Państwu przygotowania do wydarzenia.


Na Imprezy to kilka grup zaproszeń, które podzieliliśmy następująco:

·         Zaproszenia ogólne

Zaproszenia ogólne są istotnym elementem przygotowań do każdej, nawet mało oficjalnej okazji. Planując imprezę nietypową, związaną ze szczególnym wydarzeniem, na które organizator chce zaprosić zainteresowane osoby, może do tego celu wykorzystać nasze zaproszenia ogólne dopasowując je bez trudu do charakteru imprezy.

·         Zaproszenie na 18-stkę

Zaproszenia na osiemnastkę powinny być niebanalne i pełne radosnego humoru. Dla fanów perfekcyjnej organizacji mamy karnety z przygotowanym uprzednio tekstem. W odpowiednie pola wystarczy wpisać miejsce, w którym odbyć się ma impreza, datę i godzinę jej rozpoczęcia. Prawda, że to duże ułatwienie?

·         Urodziny, "okrągłe" jubileusze

Zaproszenia na urodziny sprawiają, że w jednym miejscu spotkają się ludzie świetnie czujący się w swoim towarzystwie. Stwarza to okazję do wspólnej zabawy i odnowienia relacji. Z kolei większość z nas okrągłe jubileusze uznaje za przełomowe momenty w życiu, które mogą przynieść wiele pozytywnych zmian. Takie okazje warto celebrować! Przygotuj więc listę gości, z którymi chcesz świętować, zaplanuj miejsce i charakter przyjęcia oraz wyślij zaproszenia na okrągłe rocznice.

·         Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne muszą mieć gustowny wygląd. Osoba, które je otrzyma już na pierwszy rzut oka pozna, jak wielką wagę przykładamy do tej uroczystości i jak ważna jest dla nas obecność zaproszonej osoby. Zaproszenia ślubne pełnią dwie ważne funkcje: po pierwsze informują o tym gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość, pod drugie, w przypadku gdy planujemy przyjęcie weselne, umożliwiają zaproszenie na nie konkretne osoby. Ułatwia to bardzo organizację imprezy: transport, noclegi, a wreszcie rezerwację miejsc w restauracji.

·         Zaproszenia na Prymicje, Bierzmowanie

Zaproszenia na prymicję umożliwiają powiadomienie rodziny i najbliższych o mszy, którą po raz pierwszy w życiu odprawiał będzie świeżo wyświęcony młody kapłan. Zaproszenia na bierzmowanie odegra taką samą rolę przy przyjmowaniu tego sakramentu. W jednym i drugim przypadku wydarzenia te odgrywają wielką rolę w życiu ich uczestników, dlatego zaproszenia są niezbędne, by nadać im odpowiednią rangę.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie