Wyszukiwarka (1861 produkty)

Podkategorie

Nie ma możliwych opcji dla filtru

Marka

Święta i uroczystości

Smartfony i komórki, wiadomości SMS i poczta elektroniczna i sprawiły, że nie musimy wychodzić z domu, by złożyć komuś życzenia lub gratulacje. Jaką więc przewagę ma tradycyjna kartka okolicznościowa? Własnoręcznie napisane życzenia świadczą o pamięci i szacunku do adresata. W obecnych czasach ten sposób komunikacji sprawi, że osoba obdarowana będzie mile zaskoczona i zapamięta nasz gest na dłużej. Odnosi się to zarówno do relacji prywatnych, jak i biznesowych. W kategorii Święta i Uroczystości znajdziecie Państwo kartki z gotowymi życzeniami lub z miejscem na własnoręczne ich wpisanie.


 

Święta i Uroczystości to dział produktów, które podzieliliśmy na następujące grupy:

·         Kartki Świąteczne z Życzeniami

Kartki świąteczne z życzeniami wysyłane przed Bożym Narodzeniem są przejawem naszych pozytywnych uczuć wobec adresata, wpisującym się w powszechnie przyjęty świąteczny rytuał. Wysyłanie życzeń to świadectwo pamięci o osobach, z którymi utrudniony jest osobisty kontakt. Krótki, wydrukowany piękną czcionką tekst pokazuje, że w nawale przedświątecznych przygotowań i obowiązków nie zapomnieliśmy o bliskiej osobie i znaleźliśmy czas na wysłanie jej życzeń. To samo dotyczy kartek wysyłanych przez firmę pracownikom, klientom czy partnerom biznesowym

·         Kartki Świąteczne bez Życzeń

Kartki na Boże Narodzenie są tradycyjnym sposobem na złożenie życzeń rodzinie, przyjaciołom, a także - gdy prowadzimy firmę - partnerom biznesowym. Przygotowanie kartki wymaga większego zaangażowania niż wysłanie SMS-a lub wykonanie telefonu. Chcąc podkreślić ważność chwili i obdarować osoby, na których nam zależy należy zdecydować się na kartki świąteczne z miejscem na wpisanie życzeń. Poza ich walorami plastycznymi i precyzyjnym drukiem pozwalają nam spersonalizować przekaz, czyli napisać życzenia skierowane jedynie do konkretnej osoby. Takie kartki świąteczne posiadają znacznie większą wartość emocjonalną niż kartki z gotowymi życzeniami.

·         Kartki okolicznościowe

W kategorii "Kartki okolicznościowe" posiadamy bardzo szeroki wybór kartek poświęconych każdej możliwej okazji: Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Kobiet, Dzień Nauczyciela, Dni Babci i Dziadka, Dzień Dziecka, Dzień Chłopaka, pierwsza Komunia Św., Walentynki czy życzenia na zakończenie roku szkolnego. Bogactwo wzorów i różnorodna stylistyka oferowanych przez nas produktów umożliwia znalezienie w sklepie kartki na dowolną okazję. Trendy i mody stale się zmieniają, więc staramy się wprowadzać nowe rozwiązania. Co tydzień znajdziecie na naszej stronie nowe wzory kartek.

·         Kartki wielkanocne z życzeniami

Wielkanoc jest najważniejszym i najstarszym świętem chrześcijańskim. W tym czasie wypełniają się najważniejsza tajemnica naszej wiary, stąd więc bierze się wielkie znaczenie tych świąt. To okres składania życzeń rodzinie, znajomym, a w wielu firmach klientom, pracownikom i partnerom biznesowym. W związku z tym nasz sklep oferuje kartki wielkanocne z życzeniami w bogatym wyborze motywów graficznych i tekstów skierowanych do adresatów. Przed wysłaniem wystarczy się pod nimi podpisać.

·         Kartki wielkanocne bez życzeń

W okresie Wielkiej Nocy wypełnia się najważniejsza tajemnica naszej wiary, dlatego święta te są tak ważne. To okres składania życzeń rodzinie i znajomym, a w wielu firmach klientom, pracownikom i partnerom biznesowym. Wysyłając kartkę dzielimy się z adresatem naszymi uczuciami. W związku z tym nasz sklep oferuje kartki wielkanocne bez życzeń w bogatym wyborze motywów graficznych. Nie wydrukowaliśmy na nich gotowych tekstów z myślą o osobach, które chciałyby napisać życzenia własnoręcznie.

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie