Nasi Przyjaciele i Partnerzy

Opublikowana na10 Miesiące temu
Ulubione0

W ofercie sklepu kartkinakazdaokazje.pl znajdziecie Państwo nie tylko produkty Wydawnictwa Czachorowski, ale też kartki zaprzyjaźnionych z nami firm. Należą do nich znani na rynku i wysoko oceniani wydawcy: Kukartka, Pan Dragon, AB Card, Kartki z Kotkiem, Yeku, Armin Style, Maja, Stamp, Art Nuovo, Trend, Prestige Cards, Passion Card, Enzo czy Panorama.

Posiadanie produktów różnych marek pomaga nam w zróżnicowaniu oferty i w dostosowaniu się do Państwa preferencji. Niezmiernie ważny jest też fakt, że kartki okolicznościowe często związane są z trendami w designie i stylu. Rozszerzenie oferty o propozycje naszych partnerów pozwala łatwiej dostosować się do zmieniających się gustów i potrzeb. O to wszak przede wszystkim chodzi - aby każdy znalazł to, co mu się najbardziej podoba.

Niżej przedstawiamy naszych przyjaciół, z którymi mamy przyjemność od lat współpracować. Jest to też dobra okazja do zapoznania się z ich propozycjami, które znajdziecie Państwo w naszym sklepie.

 

AB Card - zaproszenia i kartki o różnej stylistyce

AB Card to producent kartek okolicznościowych i zaproszeń. Produkty tej firmy wyróżniają się wyjątkowymi wzorami i bardzo ciekawą grafiką. Wiele z nich zawiera nutkę delikatnego humoru, który podoba się wielu klientom.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi kartkami AB Card w sklepie kartkinakazdaokazje.pl.

 

Armin Style - kartki inspirowane światowymi trendami

Armin Style tak pisze o swoich produktach: To, co nas wyróżnia, to autorskie nowoczesne projekty z oryginalnym wzornictwem, które powstają dzięki kreatywnemu zespołowi osób tworzących serce firmy. Dzięki temu, że naszej pracy towarzyszy pasja i inspiracja światowymi trendami, stworzyliśmy wiele kolekcji, które są rozpoznawalne na rynku i cieszą się ogromną popularnością.
Wszystkie produkty Armin Style cechuje najwyższa jakość wykonania i dopracowanie kartek w najmniejszych szczegółach.

Kliknij, jeżeli zainteresowały Cię kartki Armin Style oferowane w naszym sklepie.

 

Art Nuovo - wydawnictwo z pasją tworzenia rzeczy pięknych

Kartki okolicznościowe, a w szczególności kartki świąteczne to nasza pasja. Projektujemy je, produkujemy, sprzedajemy, myślimy o nich - tak pisze Art Nuovo o sobie. - Nasz świat kręci się wokół tych małych cudeniek. Staramy się łączyć nowe trendy projektowe z tradycyjnymi stylami, mieszać zaawansowane techniki zdobienia i wycinania papieru ze zwykłym drukiem. Wszystko po to, aby wysłane przez Państwa kartki świąteczne przekazały Waszym bliskim, pracownikom oraz klientom nie tylko życzenia spełnienia marzeń i sukcesów, ale by były ozdobą – piękną rzeczą wypełniającą świąteczną przestrzeń ich domów i biur.

Wśród produktów Art Nuovo znajdziecie Państwo kartki bogato zdobione, wypełnione ornamentami, a także skromne i oszczędne w formie.

Zapoznaj się z produktami firmy Art Nouvo.

 

Enzo Design - ponad dwadzieścia lat w branży

Firma Enzo Design powstała jesienią 2002 r. z "syntezy sił toruńskiego wzornictwa i lubelskich inspiracji". Na stronie Enzo Design czytamy:

Naszym celem jest stworzenie wyjątkowych nośników emocji – kart okolicznościowych, umożliwiających ocieplenie relacji międzyludzkich. To przecież za ich pomocą składamy życzenia, dziękujemy, przepraszamy czy też informujemy o ważnych wydarzeniach. Siłą Enzo są bez wątpienia ludzie. Charyzmatycznym dyrektorom udało się zbudować ambitny i stały zespół pracowników. (…) Otwierając nasz karnet otwórz się na innych!

W sklepie kartkinakazdaokazję.plposiadamy szeroki wybór kartek wyprodukowanych przez Enzo Design.

 

Kartki z Kotkiem - zaawansowane techniki druku kartek

Kartki z Kotkiem funkcjonują na polskim rynku od 2014 roku, produkując wysokiej jakości kartki okolicznościowe, albumy i dekoracje. Firma szczyci się wyspecjalizowanym procesem wytwórczym opartym na obszernym parku maszynowym i własnym biurze projektowym. Oto technologie, na których Kartki z Kotkiem opierają swoją produkcję:

-       Hot stamping - efektowna metoda uszlachetnień polegająca na wysokotemperaturowym przenoszeniu ozdobnej folii za pomocą specjalnych matryc, które precyzyjnie powielają ustalony przez twórców wzór.

-       Grawerowanie laserowe - pozwala uzyskać powtarzalne wzory dzięki wypalaniu ich wiązką laserową na wykorzystywanych w produkcji materiałach.

-       Brokatowanie - jedna z technik sitodrukowych polegająca na wykorzystaniu lakieru UV lub kleju z dodatkiem drobinek brokatu.

-       Tłoczenie matrycami 3D - wypukłe matryce wytłaczają w papierze określony wzór, tworząc efekt trójwymiarowości. Dzięki temu powstaje estetyczny i elegancki produkt, wyróżniający się fakturą i jakością zdobienia.

Jeżeli chcecie poznać Kartki z Kotkiem, które oferujemy w naszym sklepie,  kliknijcie w ten link.

 

Kukartka - marka, która wyrosła na sukcesie wydawniczym

Kukartka jest marką Passion Cards - firmy, która powstała w 1990 roku jako wydawnictwo kart okolicznościowych, a także kartek świątecznych. Ogromna popularność produktów Passion Cards była impulsem do stworzenia marki Kukartka.

Marka Kukartka - czytamy na stronie firmy - obejmuje spójną kolekcję artykułów prezentowych. Uzupełnieniem oferty są serie wydawnicze i kolekcjonerskie oparte na licencjach światowych najbardziej rozpoznawalnych marek: Disney czy Sheepworld. Nasze produkty dostarczamy do wszystkich sklepów (…), dlatego można nas znaleźć niemal w każdej miejscowości w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kartek marki Kukartka.

 

Maja - doświadczony producent, importer i dystrybutor

Maja to 16 lat doświadczenia, szeroka współpraca z wydawcami z kraju i zza granicy oraz szeroki wachlarz produktów - od kartek okolicznościowych, po torebki ozdobne i upominki. Wszystko to sprawia, że Maja jest poważnym graczem w naszej branży. Na swojej stronie internetowej pisze:

Głównym kierunkiem rozwoju naszej firmy jest sprzedaż wysokiej jakości wyrobów papierniczych, skupionych przede wszystkim wokół kartek okolicznościowych i torebek na prezenty. Nieustannie śledzimy najnowszą stylistykę oraz popularność produktów oferowanych w Polsce i na rynku europejskim. Na bieżąco monitorujemy tendencje i zachowania branży.

Zobacz, jakie karki marki Maja posiadamy w naszym sklepie.

 

Pan Dragon - w branży kartek już od 30 lat!

Zaczynali jako jeden z pierwszych producentów pocztówek i kartek na polskim rynku. Niedługo potem Pan Dragon rozszerzył ofertę o nowatorskie torebki na prezenty i papier ozdobny do pakowania. Następnym krokiem było stworzenie linii artykułów szkolnych i dziecięcych, a także oryginalnych prezentów. Tak pisze Pan Dragon o sobie: Kim jesteśmy? To, co nas naprawdę wyróżnia, to niepowtarzalny zespół kreatywnych ludzi. Wiecznie młodzi, pomysłowi, związani z Pan Dragonem od lat! U nas panują relacje familijne (z resztą wiele rodzin tu pracuje!). Magazyn, dział sprzedaży i biuro tworzą osoby z pasją, każdy jest wyjątkowy i cała reszta to docenia! Staramy się projektować nowocześnie i z humorem, tworzyć produkty spójne stylistycznie i wykonywać je z dobrej jakości materiałów. Współpracujemy z najlepszymi wytwórcami artykułów papierniczych i gadżetów z całego świata. (…) nie kopiujemy, nie kradniemy pomysłów. Staramy się budować nasze autorskie kolekcje od podstaw, inspirując się światowymi trendami: w modzie, sztuce, życiu codziennym i z szacunkiem do praw autorskich i licencji. Docieramy do odbiorców hurtowych i detalicznych w całej Polsce, Unii i USA, niejednokrotnie byliśmy wyróżniani Gazelami Biznesu.

Produkty marki Pan Dragon poznacie lepiej, klikając na ten link.

 

Panorama - karty tradycyjne i w nowoczesnym stylu

Panorama jest producentem kartek okolicznościowych, świątecznych i zaproszeń. Produkty wykonane zostały z użyciem różnych technik drukarskich w oparciu o modne w tej branży trendy. Nam szczególnie podoba się seria kart o tematyce religijnej, doskonale pasująca do okresu świąt Bożego Narodzenia.

Kliknijcie tu, jeśli chcecie zobaczyć więcej kartek marki Panorama.

 

Prestige Cards - szeroki wybór okazji

Prestige Cards szczególną uwagę przykłada do możliwie szerokiego zakresu okazji, na które przeznaczone są kartki, a także ich zróżnicowanego stylu.  Znajdziemy tu motywy na wskroś tradycyjne, ale również nowoczesne, nawiązujące do współczesnych realiów codziennego życia. Warto pooglądać!

Zapraszamy do poznania naszej kolekcji kartek Prestige Cards.

 

Stamp - doskonała grafika i poczucie humoru

Stamp dużą wagę przykłada do gustów odbiorcy szukającego niebanalnych rozwiązań graficznych. Warto zapoznać się między innymi z kartkami związanymi z życiem ludzi młodych, pełnymi lekkiego humoru, cechujących się doskonale dopasowanym do różnych okazji designem.

Obejrzyjcie inne kartki firmy Stamp w naszym sklepie. (kliknij)

 

Trend - znany producent oraz dystrybutor kartek i zaproszeń

Firma Trend zajmuje się produkcją i dystrybucją kartek, toreb papierowych i artykułów upominkowych. Współpracuje z wytwórcami i importerami najatrakcyjniejszych produktów w branży. Tak Trend pisze o swojej ofercie:

Oferta skierowana jest do sklepów branżowych, kwiaciarń i innych punktów dla których istotne jest aby zaproponować swoim klientom szeroki wybór kartek i torebek. Znajdziecie Państwo u nas kartki okolicznościowe urodzinowe, imieninowe, ślubne, z okazji rocznicy ślubu, podziękowania. Zaproszenia urodzinowe, ślubne i na inne okazje oraz torby i papier do pakowania prezentów (…).

Klikając TU poznacie kartki marki Trend z kolekcji naszego sklepu.

Yeku - szeroki wachlarz koncepcji

W naszym sklepie oferujemy duży wybór kartek i karnetów znanego na polskim rynku producenta. Tak oto yeku pisze o sobie:

Jesteśmy polskim producentem kartek okolicznościowych. W naszej ofercie znajdziecie niebanalne kartki na różne okazje. Dlaczego warto mieć w swoim asortymencie nasze produkty? Bo charakteryzuje je duża pomysłowość i zdecydowanie wyróżniają się tym od innych podobnych produktów obecnych na rynku. Nasze pomysły to gwarancja zadowolenia Waszego klienta. Sukcesywnie staramy się powiększać naszą ofertę i wzbogacać ją o coraz to nowe koncepty.

Zapoznaj się z innymi kartkami marki yeku.

 

Zapraszamy do sklepu kartkinakazdaokazje.pl

Kukartka, Pan Dragon, AB Card, Kartki z Kotkiem, Yeku,  Armin Style, Maja,  Stamp, Art Nuovo, Trend, Prestige Cards, Passion Card, Enzo i Panorama - to nasi Partnerzy i Przyjaciele, z  którymi współpracujemy od lat. Mamy nadzieję, że ich kartki spodobają się Państwu tak jak nam. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu. Oprócz produktów kontrahentów znajdziecie w nim również szeroką ofertę Wydawnictwa Czachorowski, z której jesteśmy równie dumni, jak ze współpracy z naszymi "branżowymi" przyjaciółmi.

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Proszę o login, aby opublikować komentarz.

Konto

Menu

Utwórz darmowe konto aby dodawać ulubione przedmioty.

Logowanie